Rbizo.com

In de omhelzing van de rivier


Foto: In de omhelzing van de rivier
Rubriek: Textual/Printed/Reference Materials - Boek
Prijs: 9.99
Rating: 4/5
Verzending:
Direct beschikbaar


Inhoudsopgave:

Omschrijving:

Weer een prachtroman van de auteur van De laatste zomer in de stad.

Gianfranco Calligarich is de schrijver van de Italiaanse klassieker De laatste zomer in de stad, geschreven in 1973 en enthousiast ontdekt door het Nederlandse en Vlaamse publiek in de zomer van 2020. Na zijn debuut schreef hij jarenlang scenario's voor televisie en film. Hij keerde uiteindelijk terug naar de literatuur met verschillende romans, en schreef met In de omhelzing van de rivier weer een prachtige roman over Rome en vriendschap.

Het is 1968 en vier jonge mensen leren elkaar kennen in een café in Rome, de eeuwige stad. Een klant, de barman en een pianist, en het gezelschap is compleet wanneer op een avond een vrouw komt aangewaaid, die de pianist het hoofd volledig op hol brengt. Een betoverende vrouw, een raadsel, maar ook uitdagend en ontwrichtend.

Er ontspint zich een verhouding tussen deze twee aan elkaar gewaagde karakters. Het is een intense liefdesrelatie, die onverbiddelijk wordt geremd door hun tragische verleden. Wat kunnen de andere twee vrienden anders dan toekijken hoe zij gaandeweg verstrikt raken, hoe het noodlot zich voltrekt?

De laatste zomer in de stad in de pers:
'Na bijna 50 jaar is dit boek, geheel terecht, herontdekt.' ***** de Volkskrant

'Een onvoorwaardelijke liefdesverklaring aan de ondraaglijke lichtheid van Rome.' ***** De Standaard

'Een existentiële kroniek.' **** NRC

'Een dunne maar prachtige roman om langzaam te lezen.' Het Parool

'Een kleine roman, maar groots van zoete heimwee en stil makende schoonheid.' **** De Limburger

'Mooi portret van het enigszins decadente, afstandelijke Rome van de vroege jaren zeventig' Dagblad van het Noorden

'In Italië werd dit boek recentelijk herontdekt en wie het leest snapt waarom.' VPRO Gids

'Overweldigend debuut.' ZIN





Beste alternatieven voor u.

Foto:
In de omhelzing van de rivier
Rating: 4 / 5 | Prijs: 22.99
Weer een prachtroman van de auteur van de laatste zomer in de stad gianfranco calligarich is de schrijver van de italiaanse klassieker de laatste zomer in de stad geschreven in 1973 en enthousiast ontdekt door het nederlandse en vlaamse publiek in de zomer van 2020 na zijn debuut schreef hij jare Uiterlijk 6 februari in huis .. MEER INFO

Foto:
De laatste zomer in de stad
Rating: 5 / 5 | Prijs: 9.99
na bijna 50 jaar is dit boek geheel terecht herontdekt de volkskrant in de jaren zeventig is rome een monumentale maar onverschillige stad bijna dertiger leo gazzara is er naartoe verhuisd om het burgerlijke leventje dat hem in milaan wacht te ontlopen hij gaat dan ook lukraak van het e Direct beschikbaar .. MEER INFO

Foto:
De laatste zomer in de stad
Rating: 5 / 5 | Prijs: 21.99
In de jaren zeventig is rome een monumentale maar onverschillige stad bijna dertiger leo gazzara is er naartoe verhuisd om het burgerlijke leventje dat hem in milaan wacht te ontlopen hij gaat dan ook lukraak van het ene onbeduidende baantje naar het andere naar bijeenkomsten en ontmoetingen waar Op voorraad. Voor 23:59 besteld, morgen in huis .. MEER INFO




Product specificaties:

Taal: nl

Bindwijze: E-book

Oorspronkelijke releasedatum: 24 augustus 2022

Ebook Formaat: Adobe ePub

Illustraties: Nee

Hoofdauteur: Gianfranco Calligarich

Hoofduitgeverij: Wereldbibliotheek

Eerste Vertaler: Manon Smits

Lees dit ebook op: Android (smartphone en tablet)

Lees dit ebook op: Kobo e-reader

Lees dit ebook op: Desktop (Mac en Windows)

Lees dit ebook op: iOS (smartphone en tablet)

Lees dit ebook op: Windows (smartphone en tablet)

Editie: 1

Studieboek: Nee

EAN: 9789028452435