Onze collectie “Authentic Persian" bestaat uit echte blikvangers! De kussens en poefkussens zijn met liefde en trots gemaakt door een familiebedrijf van Perzische afkomst. Ontwerpers met oog voor detail en voor de schoonheid van de originele authentieke Perzische patronen.
De poefkussens hebben stuk voor stuk een prachtige uitstraling! Door het vleugje zijde in de stof hebben de kussens een hele subtiele glans en voelen ze heerlijk zijdezacht aan. Heerlijk voor op je bank of op je bed. Ze combineren ook heel mooi met contrasterende patronen en kleuren. En het is heel fijn dat deze Perzische kussens prettig in gebruik zijn voor mensen met een allergie door de anti-allergene kussenvulling (ook naar wens bij te vullen). Zowel de kussenhoes als de hoes van het binnenkussen is voorzien van een rits en ze zijn beide uitwasbaar op 30 graden of een handwas.
Een poefkussen is een kussen van een lekker groot formaat! Gebruik het met een mooi dienblad er op, of leun er relaxed tegen aan op je bed of wanneer je heerlijk op de grond zit. Met het bijzondere patroon en het mooie formaat van het poefkussen heb je een heel mooi item in je interieur! Doordat de stof zijde bevat voelt het heerlijk zacht aan en heeft de stof een subtiele glans.
Sard Shirin is een vrolijk kussen met warme kleuren. Door de contrasterende kleuren en het duidelijke authentieke patroon is het een ware blikvanger in je interieur.
En leuk om te weten: de naam Sard Shirin betekent “stoer en zoet”.
Ook verkrijgbaar in deze formaten:
Sierkussen: rond 40cm en vierkant 50x50cm
Poefkussen: vierkant 90x90cm