Stijl: dames clutch bag / schoudertas met ketting, onze glitter avondtas kan als schoudertas om de schouder worden gehangen of als clutch tas in de hand worden gehouden.
Materiaal: onze glanzende kettingtas is gemaakt van PU-leer en een kleine laag pailletten, ziet er zeer glanzend uit, zal opvallen in de menigte.
Maat: pailletten handtas 24 x 14 x 5 cm, zeer grote capaciteit om aan de basisbehoeften te voldoen, de paillettenzak heeft ook een klein binnenvak voor munten.
Bijpassende outfits: de schoudertassen crossbody damestas is geschikt voor diner, feest, nachtclub of andere formele gelegenheden.
Koppelingscapaciteit - Deze avondtas heeft een groot hoofdvak. Het heeft genoeg ruimte voor alle essentiƫle dingen die ze nodig hebben. Op zijn minst een telefoon, sleutels, ID en creditcard, kleine containers met make-up en contant geld moeten op de lijst staan.
Mulitifunction Clutch - Je kunt deze avondtas in je hand houden of je kunt hem ook gebruiken als schoudertas met de ketting die bij de tas wordt geleverd.
Toepasselijke gelegenheden: geschikt voor bruiloften, bruiloften, feesten, eindejaarsbal, uitgaan, winkelen, diner en andere formele gelegenheden enzovoort.