Het belangrijkste filter in jouw AEG / Electrolux / Philips stofzuiger wordt door veel gebruikers vaak te laat vervangen. Dit HEPA Filter geschikt voor deze merken zit in veel bekende modellen stofzuigers van AEG / Electrolux / Philips. Veel gebruikers vervangen wel frequent de filters die direct achter de stofzak zitten maar zien dit filter vaak over het hoofd. En dat heeft serieus effect op de werking van jouw stofzuiger en de zuigkracht. Zorg er daarom voor dat je stofzuiger weer optimaal presteert en vervang dit filter.
Uitgaande luchtstroomDe basiswerking van een stofzuiger is dat er stof en vuil wordt opgezogen en opgevangen in een stofzak of bak. De motor van jouw stofzuiger zuigt lucht aan en blaast dit ook weer uit, vaak via de bovenkant of achterkant van de machine. Veel stof blijft gelukkig achter in de stofzak maar heel fijn stof gaat door de poriën van de zak door de motor en wordt dan weer uitgeblazen in de ruimte. Tenminste; wanneer deze lucht niet gefilterd zou worden. En juist daarvoor hebben fabrikanten speciale filters ontworpen. Een zogenaamd HEPA filter (High Efficiency Particulate Air) zorgt ervoor dat de uitgaande luchtstroom voor 99,9+% wordt gefilterd op allergenen en fijne stofdeeltjes. Een fijne schone lucht verlaat jouw stofzuiger. Een must wanneer je last hebt van allergiën maar voor iedereen prettig.
Regelmatig vervangen noodzakelijkAl het microscopisch fijne stof blijft achter in het HEPA filter. En hoewel klein, zal het filter na verloop van tijd hierdoor verzadigd raken. Met als gevolg dat de uitgaande luchtstroom wordt belemmerd en de machine veel meer moeite moet doen om zijn werk uit te voeren. De motor wordt hierdoor warmer dan normaal, de zuigkracht daalt. Het is dan ook van belang voor jouw stofzuiger het HEPA 12 Filter geschikt voor AEG / Electrolux / Philips regelmatig te vervangen. De norm is dat 1 keer per jaar te doen.
De belangrijkste voordelen op een rijtje Voordelige keuze: dit filter is veel goedkoper dan het originele filter van Philips Perfecte pasvorm: met de originele afmetingen van 149 x 120 x 27 mm past deze perfect als vervanger voor de origineelnummes EFH12, FC8031, AFS1W. (Afmetingen smalste deel filter: 133 x 110 x 21 mm) Schonere lucht: extreem hoge filtering voor een gezonde schone lucht Duurzaam: vervang je dit filter tijdig dan gaat je machine langer mee. Voorkom onnodige slijtage en ergernis. Geschikt voor veel stofzuigersO.a. geschikt voor de volgende modellen:
AEG Airmaxx serie AEG Jetmaxx serie AEG LX7 serie AEG VX6 serie AEG VX7 serie AEG VX8 serie AEG Powersystem Electrolux UltraOne serie Electrolux UltraSilencer serie Electrolux Bolido serie Electrolux Excellio serie Electrolux Oxy3 System serie Electrolux Oxygen serie Philips SmartVac serie Philips Jewel serie Philips Marathon serie Philips Performer serie Philips Specialist serie Philips Universe serie Vervanging voor de origineelnummers EFH12, FC8031, AFS1WMultaparts maakt het compleet is al meer dan 30 jaar gespecialiseerd in onderdelen en accessoires voor stofzuigers.