Zuigmond (parketborstel) Geschikt voor een Miele stofzuiger
Ben jij op zoek naar een praktische zuigmond of nieuwe parketborstel voor jouw MIELE STOFZUIGER? Het kan natuurlijk zo zijn dat de huidige zuigmond van jouw Miele stofzuiger het begeven heeft. Een hele nieuwe stofzuiger kopen zou zonde zijn, zeker wanneer de rest van de stofzuiger het nog goed doet. Gelukkig kun je ook alleen de zuigmond van jouw stofzuiger vervangen met deze parketborstel! Met deze parketborstel voor een Miele stofzuiger bespaar je flink wat kosten en werkt jouw stofzuiger weer als nieuw.
Geschikt voor Miele
Deze parketborstel is speciaal ontworpen voor de meeste Miele stofzuigers. Hierdoor sluit de zuigmond perfect aan op jouw stofzuiger, zonder luchtlekken of andere problemen te veroorzaken. De parketborstel is geschikt voor stelen van 35 mm in diameter. Je bevestigt de parketborstel eenvoudig en snel aan jouw Miele stofzuiger aan de hand van de Telescoopbuis. Na het bevestigen zitten de telescoopbuis en de zuigmond netjes in elkaar vast !
Hoogwaardige kwaliteit
De DEGG zuigmond is gemaakt van hoogwaardig ABS plastic. Hierdoor geniet je van een lange levensduur en hoeft de parketborstel eigenlijk niet meer vervangen te worden. Ook aan het ontwerp is gedacht, zo heeft de parketborstel de exacte vorm en aansluiting als het origineel. De parketborstel is hierdoor direct op jouw Miele stofzuigerstang te gebruiken. Verder is de parketborstel nog voorzien van een parkeerstand zodat je makkelijk kunt manoeuvreren.
Ervaar de voordelen nu zelf!
Perfect voor jouw Miele stofzuiger – De parketborstel heeft een formaat (breedte) van 302 mm en de opening voor de steel is 35 mm. Een ideale match! Geschikt voor de meeste modellen – De parketborstel is ontworpen om op vrijwel alle Miele modellen te passen. Eenvoudig te gebruiken – Het enige wat je hoeft te doen is de parketborstel in het kliksysteem te bevestigen van de stofzuigerbuis. Eenmaal in elkaar blijven alle onderdelen netjes op hun plek zitten en kun je gelijk aan de slag! Gezinsvriendelijk ontwerp – Er zitten geen scherpe op gevaarlijke randjes aan de zuigmond. ABS plastic – De Parketborstel is gemaakt van ABS plastic. Dit materiaal heeft een zeer comfortabele grip en is daarnaast slijtvast. Hierdoor gaat jouw nieuwe parketborstel nog jaren mee! Goedkope oplossing – Wanneer de huidige parketborstel van jouw Miele stofzuiger het begeven heeft, wil je niet direct een compleet nieuwe stofzuiger aan moeten schaffen. Kies in plaats daarvoor voor het vervangen van de zuigmond. Na het vervangen werkt jouw stofzuiger weer netjes naar behoren en hoef je voorlopig nog geen nieuwe te kopen.