Een multifuncionele tester met full color scherm. Met gentegreerde oplaadbare Lithium accu en dus makkelijk om mee te nemen.
3.5inch Display met Backlight
Testen van o.a.: Diode Condensator Weerstand Transistor LCR ESR NPN PNP MOSFET
Kenmerken
Het kan worden gebruikt om condensator NPN en PNP transistor weerstand diode triode N-kanaal en P-kanaal MOSFET IGBT JFET triac en batterij etc.
Het kan ook worden gebruikt om infrarood golfvormen te gebruiken.
Het kan ook de functie van zelf-analyse hebben.
Na detectie align de infrarood afstandsbediening met de IR licht druk op de knop in de afstandsbediening als de detector succesvol decoderen het het zal het data code en infrarood wave vorm.
Een knop bediening automatisch en shutdown en u kunt op de multifunctionele knop te sluiten de detector te.
Zet de pinnen van component in het begine gebied dan dial de kleine handvat en de detector zal het testen automatisch eindelijk de resultaten zullen display op de rug licht TFT scherm duidelijk.
Niet als de gebruikelijke zwarte en wit scherm deze zal resultaten opleveren in kleur.
Specificaties:
Display: 35 inch Tft-scherm
Diode Bereik: < 45V
Zenerdiode: Transistordetectie Gebied: 0.01-4.5V
Zener Diode Detecteren Gebied: 0.01-30V
Triac Bereik: IGT < 6mA
Capaciteit: 25pF-100mF
Weerstand: 0.01-50M
Inductie: 001mH-20H
Batterij: 0.1-4.5V
Power Mode: Oplaadbare Lithium Batterij INBEGREPEN
Artikelgrootte: 8.8x8x2.8cm / 3.47x3.15 x 1.10in
Artikelgewicht: 111.5g / 3.94oz