Trendy oorbellen van ELLEN MEIJER handmade jewelry.
Met agaat edelsteen en silverplated filigrain De edelstenen zijn van hoge kwaliteit en met zorg uitgezocht en komen vanuit de hele wereld Elke steen is uniek, we proberen twee op elkaar lijkende stenen, qua vorm en kleur, bij elkaar te zoeken Deze oorbellen met edelsteen en filigrain zijn nikkelvrij en anti-allergisch, dus je hoeft je geen zorgen te maken over huidirritatie en huiduitslag. Verpakt met stoppers in luxe doosje Handgemaakt in ons atelier te Hilversum Lengte 4,5 cm Breedte 1,5 cm Gewicht circa 2 gram Gelegenheden: deze modieuze en stijlvolle oorbellen zijn geschikt voor werk, feest, bedrijf, school, reizen, dating, winkelen of dagelijks gebruik. Perfect te gebruiken als verjaardagscadeau, kerstcadeau en moederdagcadeau Tevredenheid van de klant is onze grote passie: uw tevredenheid is 100% gegarandeerd! Wees vrij om ons te contacteren als u niet tevreden bent om welke reden dan ook.
Over filigrain:
Filigrain is een zeer oude techniek met draad. Van India, Noorwegen, Zuid-Amerika, Egypte tot in onze eigen Zeeuwse Knoop wordt filigrain gebruikt om sieraden te verfraaien. Heel dun, fijn, draadwerk, gedraaid, gewalst, gewikkeld wordt tot een sieraad gevormd en met bijzondere technieken gesoldeerd.
Agaat is een grotendeels fijnkristallijne doorzichtige, maar soms ook opake variëteit van kwarts en een subvariëteit van chalcedoon