Autoparfum, 2 stuks
Met de autoparfums van JANZEN ben je zelfs onderweg omringd met jouw gevoel van thuiskomen. De geur gaat 35 tot 45 dagen mee en wordt verspreid door de luchtstroom uit het ventilatiesysteem van je auto. De verpakking bevat 2 stuks.
Opgewekt en vrolijk, dat is Skin 90. De kersenbloesem heeft in Japan een haast heilige status. Met haar lichtroze blaadjes en aangename geur is de boom een waar feest voor de zintuigen. Het subtiele van de kersenbloesem wordt in dit parfum afgewisseld met het frisse van de lelie en krachtige van de tonkaboon.
De beste autoparfum
De JANZEN autoparfum is beschikbaar in alle heerlijke JANZEN geuren. De geur houdt lang aan. Iedere autorit wordt een feestje met de fijne autoparfums van JANZEN.
Hoe gebruik je de autoparfum van JANZEN?
Verwijder de autoparfum uit het plastic Bevestig het pinnetje Plaats de autoparfum op uw ventilator Geniet van de heerlijke JANZEN Skin 90 geur