Greenspeed Scrubmop, duurzame vlakmop met subtiel schrobeffect (45 cm lengte) voor onder elk Greenspeed vlakmopsysteem met 40 cm Velcro vlakmopplaat.
De Scrubmop van Greenspeed is een microvezelvlakmop gemaakt van hoogwaardige microvezel. In deze vlakmop zijn acryl randjes verweven die zorgen voor een subtiel schrobeffect tijdens het dweilen. Oersterke vlakmop die jarenlang meegaat.
Geschikt voor harde vloersoorten. Hardnekkig vuil wordt effectief verwijderd. - Korte bewerking van het niet-krasgevoelige vloeroppervlak. - Geen vuilversmering. - Snel en makkelijk verwisselbaar dankzij klittenband (velcro). Lus voor het verwijderen van de mop. - Efficiënt inzetbaar door kleurcodering. - Nordic Swan Ecolabel.