Handgemaakt zinken tekstbord 75 jaar geleden in 1950 antraciet.
Een leuk cadeau voor iemand die die jarig is, of een 75 jarig jubileum heeft. Het tekstbord staat vol met allerlei weetjes uit 1950.
Het zink wordt in onze werkplaatsin Oosterhout op maat genknipt en daarbij wordt er een randje rondom het bordje omgezet om de scherpe randjes van het zink te verbergen, dat geeft tevens wat extra stevigheid aan het tekstbord. Zink is geen metaal, roest niet en is daardoor ook geschikt om buiten op te hangen.
De tekst wordt uit vinyl gesneden en dat wordt op het zink geplakt. Dus alles wordt met de hand gemaakt.
Ik kan voor u ook het bord persoonlijk maken als u daar interesse in heeft neem dan contact met mij op via mvp@zinkhuysje.nl
Het zinken tekstbord wordt als brievenbuspakketje met een track&trace nummer verstuurd, u hoeft er dus niet voor thuis te blijven.